Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Take PointRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 5.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 5.0