Titles you rated
Escape from PretoriaRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5