Series
Ratings
71
The Slave HuntersRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Sons and DaughtersRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 3.0
Star's LoverRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 4.0
Air CityRated ★ 3.0- The LandRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0
HotelierRated ★ 4.0
LoversRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
- Merry MaryRated ★ 4.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.5- IslandRated ★ 4.0