Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Kalki 2898 ADRated ★ 5.0
SplitRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5