Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Death of a SalesmanRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5