Titles you rated
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- Basically NiceRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0- TrickRated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
PuzzleRated ★ 3.5- TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 4.0
- TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 4.0