Titles you rated
VacationRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0