Titles you rated
Final DestinationRated ★ 3.0
BossRated ★ 0.5
Pacific HeightsRated ★ 2.0
Cape FearRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.5
The Con ArtistsRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 2.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0- 28 Months LaterRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 1.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.0