Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Session 9Rated ★ 2.0
V/H/S/HalloweenRated ★ 2.0
Apocalypse NowRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
V/H/S: ViralRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 1.5
Honey Don't!Rated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
MudboundRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 2.5