Movies
Ratings
138 Murder, Take OneRated ★ 3.0 Murder, Take OneRated ★ 3.0
 BlowRated ★ 2.0 BlowRated ★ 2.0
 TriangleRated ★ 2.0 TriangleRated ★ 2.0
 Nanny McPheeRated ★ 2.0 Nanny McPheeRated ★ 2.0
 King KongRated ★ 5.0 King KongRated ★ 5.0
 Death at a FuneralRated ★ 3.0 Death at a FuneralRated ★ 3.0
- Beyond the SeaRated ★ 2.0
 Too Beautiful to LieRated ★ 3.0 Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
 PredatorRated ★ 3.0 PredatorRated ★ 3.0
 Sky Force 3DRated ★ 2.0 Sky Force 3DRated ★ 2.0
 Crying FistRated ★ 2.0 Crying FistRated ★ 2.0
 AntzRated ★ 3.0 AntzRated ★ 3.0
 Men in BlackRated ★ 4.0 Men in BlackRated ★ 4.0
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
 TangledRated ★ 3.0 TangledRated ★ 3.0
 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
 FriendRated ★ 4.0 FriendRated ★ 4.0
 Scandal MakersRated ★ 3.0 Scandal MakersRated ★ 3.0
- Highway StarRated ★ 3.0