Titles you rated
21 Jump StreetRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 2.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 1.0