Titles you rated
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0