Titles you rated
Look BackRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Gintama on Theater 2D: Kintama ArcRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 3.5- DiveRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0