Movies
Ratings
481
RoboCopRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
JakartaRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Police Story 2Rated ★ 5.0
BraindeadRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
HookRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Double AgentRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0