Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
LiveRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5