Titles you rated
- Mrs. AmericaRated ★ 4.5
- Severance Season 1Rated ★ 4.0
- The Bold TypeRated ★ 5.0
- The Bold TypeRated ★ 5.0
- The Bold TypeRated ★ 5.0
- Extraordinary YouRated ★ 2.5
- Game of ThronesRated ★ 4.5
- How I Met Your MotherRated ★ 5.0
- Gilmore GirlsRated ★ 5.0
- Gossip GirlRated ★ 4.0
- The IT CrowdRated ★ 2.5
- DexterRated ★ 4.5
- The Bletchley CircleRated ★ 3.5
- The Bletchley CircleRated ★ 3.5
- Black MirrorRated ★ 4.0
- Black MirrorRated ★ 4.0
- Black MirrorRated ★ 5.0
- Black MirrorRated ★ 5.0
- Black MirrorRated ★ 4.5
- Orange Is the New BlackRated ★ 3.5