Movies
Ratings
93
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 1.0
Cool RunningsRated ★ 1.0
BoltRated ★ 4.0
StuckRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 1.0
Sad MovieRated ★ 3.0
If You Were Me 4Rated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0- Highway StarRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 1.0
TriangleRated ★ 1.0
His Last GiftRated ★ 1.0