Titles you rated
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
21 & OverRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0