Titles you rated
The Jungle BookRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5