Movies
Ratings
23
SpellboundRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 5.0