Movies
Ratings
94
The Delinquent SeasonRated ★ 4.5
The High NoteRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Fifty Shades FreedRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0