Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0- 모든 패밀리Rated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 3.5
- TarotRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Transit GirlsRated ★ 2.0
Love RevolutionRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 2.0