Movies
Ratings
54
BabygirlRated ★ 3.0
The TigerRated ★ 3.0
The Woman Who RanRated ★ 4.0
An Autumn TaleRated ★ 4.5
3670Rated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
QueerRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
A French WomanRated ★ 4.0
DolphinRated ★ 2.5- Be With MeRated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5