Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5