Movies
Ratings
256
Perfect DaysRated ★ 4.0
Hana ManmaRated ★ 3.0
A Conviction of MarriageRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 1.5
DoubtRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 1.0
American SniperRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.0
FatherhoodRated ★ 3.5
Onoda: 10,000 Nights in the JungleRated ★ 3.5
MotherhoodRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
A ManRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
The ConferenceRated ★ 2.5
Don't Call It MysteryRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 3.0- A Hard DayRated ★ 3.0
- The Quiet DonRated ★ 2.0