Series
Ratings
417
0.5 no OtokoRated ★ 3.5
Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 0.5
ShoutaiRated ★ 3.0- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 2.5
1122 Ii FufuRated ★ 2.5- 30 Made ni to UrusakuteRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
WomanRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Izakaya ShinkansenRated ★ 2.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.5
Yu Yu HakushoRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Fugitive Doctor FRated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 3.0