Series
Ratings
16
Legal HighRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0