Movies
Ratings
1432
F1: The MovieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Descent: Part 2Rated ★ 2.0
The DescentRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0