Titles you rated
IljimaeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0