Movies
Ratings
381
The MercilessRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5