Titles you rated
The CoreRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
MossRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0