Titles you rated
Fight ClubRated ★ 3.0
JuryRated ★ 2.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 2.0
CamelliaRated ★ 3.0
Dinner for SchmucksRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Asterix & Obelix: Mission CleopatraRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
The Truth About Cats & DogsRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0