Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
FluRated ★ 1.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0