Movies
Ratings
1021
FoxfireRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5