Movies
Ratings
343
ConstantineRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Meet Me Next ChristmasRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The War with GrandpaRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.5
BossRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0- VirusRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 1.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5