Titles you rated
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5