Movies
Ratings
34
The GentlemenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
DamselRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0