Titles you rated
SullyRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
No SurpriseRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
Paddington 2Rated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0