Titles you rated
Death ProofRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 5.0
On TourRated ★ 3.5
Across the UniverseRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
Almost FamousRated ★ 5.0
Whip ItRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.5
JunoRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Sunshine CleaningRated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Finding Mr. RightRated ★ 2.5
Between Love and HateRated ★ 2.5
Paris, je t'aimeRated ★ 3.0
Empire of LustRated ★ 2.0
FlightRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0