Movies
Ratings
287
The Face ReaderRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0