Movies
Ratings
520
ShaftRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
BurntRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5