Series
Ratings
96
SKY CastleRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0
Less than EvilRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.0
TemptedRated ★ 2.5
Major Season 1Rated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Shaun the SheepRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5