Movies
Ratings
54
The FanRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0