Movies
Ratings
47
BarbieRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5