Titles you rated
The Suicide SquadRated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 2.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0- Taoist MutulRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 5.0
ExtractionRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Man of MenRated ★ 2.5