Movies
Ratings
27
The ThievesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Balls of FuryRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 1.0
JumanjiRated ★ 1.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 1.0
King KongRated ★ 3.0