Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0- The SirenRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 3.0