Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0- AliveRated ★ 4.0
Punisher: War ZoneRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Train ManRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
The Boondock SaintsRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0