Movies
Ratings
150
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0