Titles you rated
SnatchRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
AmyRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 1.0
Danny CollinsRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5